Blogunuz Cebinize Geliyor

Bilgisayar üzerinden yazı işlerini yürüten birçok kişi var. Ve bu nedenle gittikleri yere bilgisayarlarını da götürmek zorunda kalıyorlar. Bu durum bilgisayarı taşımak zorunda kalanların hiç hoşuna gitmiyor.

blog

blog

Blog Yazarlarının Yaşam Kolaylığı

Blog yazarları ise zaten günün büyük çoğunluğunu bilgisayar başında geçiriyor. Ama blog yazarları artık bilgisayara ihtiyaç duymadan akıllı telefonları ile yazılarını kolay bir şekilde yazıp, bilgisayar özellikleri ile kolayca düzenleyebileceklerdir.

Ün kazanmış blog platformu Medium, New York Times gazetesinde yayınlanan habere göre İphone uygulaması olarak kullanılabilen, uygulama ile yazarların evde, yolculuk esnasında, dışarda bir kahve içerken yazılarını yazabileceklerini belirtti.

blog yaşamları

blog yaşamları

2012 yılında çalışmalarına başlayan bu blog platformu, uygulamayı bitirdi ancak, mobil ekranlarda uygun bir okuma tasarlamakla meşgul. Tasarımı geliştirdikten sonra bu uygulamayı tamamlamış olacaklar. Blog yazılarının cep telefonu kolaylığı ile yazılması yazarlar için büyük mutluluk kaynağı olacaktır. Çünkü yazarlar kendilerine biraz daha zaman ayırmış olacaklardır.

blog yazarlığı

blog yazarlığı

Bu blog platformu, Twitter’in kurucuları tarafından kurulmuş ancak ne zaman mobil uygulamalar arasında yer alacağı henüz bilinmemekte ve beklenmektedir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir