Bu yıl Topuklu Streç Çizmeler Çok Moda!

2015-2016 Sonbahar-Kış sezonunda ayakkabı markalarının yeni koleksiyonlarında en çarpıcı modeller arasında yüksek topuklu ve streç çizmeler yer alıyor. Diz boyundan femur (uyluk kemiği) bölgesinin üstüne kadar uzanan uzun tayt görüntüsünde, bacakları sıkı sıkı saran çizmeleri her yerde görmeye hazır olun ve de beğeninize uygun bir modeli gözünüze kestirin!

strac-cizme

 

Modeller Size Çok Acayip Görünebilir!

Hem şık hem de çok çekici modelleri ile özgür ve iddialı bayanlara hitap eden streç çizmeler, diz altı, diz üstü ve basen altına kadar uzun olan farklı boyutlarda tasarlanıyor. Yüksek topuklu ve uyluk üzerindeki modeller gözünüze çok acayip görünebilir. Fazlaca cesur hanımların tercihi olabilecek bu modeller, süper mini etek veya şortlarla giyildiğinde, doğrusu çok çekici ve hoş görünüyor.

anjelik-siyah-strec

Deri, süet, rugan veya deri-süet-rugan kombinasyonlarından oluşan topuklu, sade diz üstü streç çizmeler bu sezon bacaklarına güvenen hanımların gözdesi olacak. Metal aksesuarlar, zımbalar, dekoratif fermuarlar, iğne topuklar, uzun bağcıklar farklı tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Siyah deri, siyah rugan diz üstü çizmeler, en favori modeller arasında ve farklı topuk alternatifleri ile de beğeniye sunuluyor.

Gri, kahve, lacivert, kırmızı, bordo gibi farklı renklerde bir çok tasarım şimdiden mağaza vitrinlerinde yerlerini aldı. 2016 sonbahar-kış çizme modellerinden seçeceğiniz topuklu streç bir çizme ile gardırobunuzdaki mini elbise, şort ve mini eteklerinizi kombin leyin. Hava sıcaklığına göre, üzerinize giyeceğiniz bir trençkot veya uzun bir manto ile de çok çarpıcı görünecek.