Dekorasyonun Püf Noktaları

Ev dekorasyonunuzun sizin zevkinizi ve sizin kendi dekorasyon tasarımlarınızı yansıtması oldukça büyük önem taşıyor. Yeni ev aldınız ya da evinizin dekorasyonunda sıkıldığınız, yeni bir dekorasyon tarzı yaratmak istiyorsunuz ama işin neresinden tutacağını bilmiyorsunuz… İşte, size birkaç ipucu:

dekorasyonda püf noktalar

dekorasyonda püf noktalar

Az Eşya ve Az Renk ile Karmaşadan Uzak Durun

Öncelikle evinize fazla eşya almaktan kaçınmanız gerekiyor. Sade ve nefes alabileceğiniz bir tasarımla hem enerjinizi yüksek tutabilirsiniz hem de kendinize daha çok alan ayırabilirsiniz. Bu nedenle evinizde az eşya ile farklı tasarımlar yaratmayı deneyebilirsiniz.

dekorasyonda püf noktalar

dekorasyonda püf noktalar

Renkler de ev dekorasyonunda oldukça büyük önem taşıyor. Duvarların rengi ya da duvarlarınızda kullandığınız duvar kağıtları odalarınızı daha da küçültebilir ya da olduğundan çok daha büyük gözükmesine neden olabilir. Bu neden ev dekorasyonu yaparken sevdiğiniz renk tonlarını kullanmanız evin ve sizin enerjiniz ve kendinizi evinizdeyken çok daha iyi hissetmeniz açısından oldukça dikkat edilmesi gereken bir konu.

dekorasyonda püf noktalar

dekorasyonda püf noktalar

Ayrıca bir odayı dekore ederken en fazla 3 renk tonu kullanmalısınız. Daha fazlası karmaşık bir görüntü yaratarak gözü yorabilir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir