Gardrobunuzda Hangi Tişört Modelleri Mutlaka Bulunmalı?

Kadınların gardrobunda olmazsa olmaz olan bazı parçalar vardır. Örneğin siyah bir elbise mutlaka her kadının gardrobunda bulunması gereken bir parçadır. Tişörtler de her kadının gardrobunun olmazsa olmaz parçalarındandır. Ancak bazı tişört modellerin her daim kullanılabilir, bu tür tişörtleri dolabınızda bulundurarak doğal şıklığı yakalamış olursunuz.

bayan tişört

bayan tişört

Dolabınızda Bu Tişörtleri Bulundurun

Dolabınızda renk renk tişörtlere geniş bir yer ayırın. Yuvarlak yaka, V yaka ya da farklı tasarımlarda tişörtler özellikle yaz aylarında sizin kurtarıcınız olacaktır. Günlük giyimin vazgeçilmez parçası olan tişörtler kullanım açısından da son derece pratik ve şık parçalardır. Tişörtlerinizin mutlaka çok pahalı ya da marka olması gerekmiyor. Önemli olan renk çeşitliliği ve modelleri. Siyah, beyaz, gri, sarı, yeşil, mavi gibi farklı renklerde ve modellerde çok sayıda tişört sahibi olmak size farklı kombinler yapmak için çok sayıda alternatif sunacaktır.

tişört

tişört

V yaka tişörtler daha feminen bir hava katar. Tişörtünüzü jean pantolonunuzla, şortuuzla  ya da eteğinizle kombinleyebilirsiniz. Yuvarlak yaka tişörtler daha spor tişörtlerdir. Bu tür tişörtlerinizi ceketinizle birlikte kombin yapabilirsiniz. Beyaz tişörtler hemen hemen her şeyle birlikte kombinlenebilen parçalardır. Çok abartılı bir eteği beyaz sade bir tişörtle dengeleyebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir