Gür Saçlarınızla Fark Yaratın

Bayanlar saçları konusunda çok hassastır. Çünkü saçları onların güzelliklerinin ilk durağıdır. Sağlıklı ve gür saçlara sahip olan bir kadının bulunduğu ortamda dikkat çekmemesi söz konusu olamaz. Erkeklerinde bir kadında en çok etkilendiği konuların başında gelir saçlar. Fakat güzel olan her bir şeyin bedeli vardır. Güzel ve gür saçlara sahip olmak artık zor değil.

bakımlı saçlar

bakımlı saçlar

Dikkat Edin

Evinizde kendinize değer vererek, bakarak istediğiniz saçlara sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken ilk şey kaliteli şampuan seçimidir. Ne olduğu belli olmayan şampuanlara itibar etmeyin. Onlar saçlarınızın zayıflamasına sebep olur. Kaliteli bir şampuanla haftanın 3 günü saçlarınızı yıkayın. Daha fazlasını yapmayın. Fazlası zarar, üç gün idealdir.

parlak saçlar

parlak saçlar

Saçınızı durulama işlemini oldukça başarılı yapmaya çalışın, durulama önemlidir. Beslenmenizde zararlı ürünlere yer vermeyin. Uyku düzeninizi iyi sağlayın. Strese girmemeye çalışın. Stres sizi yıpratacak bu da saçlarınıza yansıyacaktır. Aşırı sıcak ortamlardan uzak durun. Balık tüketiminizi arttırın. Kozmetik ürünlerini fazla kullanmamaya çalışın. Bu şartlara uyarsanız güzel saçlar daima kafanızda olur.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir