Karaca Metal Ve Galvanizli Borular

Karaca Metal 1984 yılında Şükrü Karaca tarafından kurulan  boru, sac, hadde ürünler, çelik hasır, yapı profilleri ve profil üreten firmadır. Boru üretimi olarak ise su, sanayi, galvanizli, doğalgaz boruları üreten firma  İ.O.S.B (İkitelli Organize Sanayi Bölgesi) ‘deki Demirciler Sanayi Sitesi’ de faaliyet gösteriyor.

Su Boruları

Galvanizli çelik boru veya çinko kaplama ile galvanize edilmiş demir su boruları sıvı aktarımının  önemli bir üründür. Su boruları sac ölçüleri sayesinde istenilen ölçüde üretilir. Galvanizleme işlemiyle güçlendirilmiş boru zamanla pas ve aşınma gibi sorunlar çıkarmaz!

Galvanizli borular montajı biraz zordur, o nedenle evlerde kullanılmaz. Galvanizli su boruları su şebekesi ve su hatlarında dayanıklılıkları ve pas yapmamaları nedeniyle içme suyu taşınması ve nakil işlerinde daha fazla kullanılır. Su boruları ağırlıkları kullanılacak alan ve bu alanda kapsayacağı yük ağırlığına göre üretilirler.

Sanayi Boruları

Tüm endüstrilerde ve sanayi tiplerinde kullanıma uygun ürünlerdir. Sanayi boruları müşterileri talebine uygun ebat ve boyutlarda da üretilir.
Karaca Metal uygun fiyatlara ürettiği sanayi  ve dayanıklı borular ile piyasada farkını konuşturur! Sanayi boruları ölçüleri ve üretim teknikleri ihtiyaçlarınıza göre belirlenebilmektedir.

Doğalgaz Boruları

Doğal gaz borusu farklı yapı ve özellikte üretilen sağlam ve geçirmez borulardır. Çelik ve bakır malzemelerden üretilen ve alaşımlı borular güvenle kullanım için uygundur. PVC ve PE boruları ise yer altında kullanılan borulardır. Doğal gaz boruları parça halinde üretilen boru tipleridir. Doğalgaz boruları ve diğer çeşitlerini karacametal.com sitesinde!

Galvanizli Borular

Galvanizli borular standart profillere galvanizleme işleminin uygulanmasıyla üretilen ve boru şekli verilen özel üretim borularıdır. Galvanizleme işlemi paslanmayı önleyen ana standarttır. Galvanizleme işlemi profillerin çinko banyosuna batırılması ile sıcak yapılan bir işlemidir. Galvanizli boru fiyatları ve  avantajları için https://www.karacametal.com/borular adresini ziyaret ederek ihtiyaçlarınıza özel çözümler bulabilirsiniz!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir