Sultanahmet Köftecisi Fiyat 2019

Sultanahmet dendiğinde akıllara gelen sadece İstanbul’un simgelerinden biri olan Sultanahmet Camii ya da Ayasofya Müzesi olmuyor. Artık Sultanahmet meşhur köftesi ile de anılan bir yer haline geldi. Yerli ve yabancı turistlerin yanı sıra İstanbulluların bile Sultanahmet bölgesine geldiğinde yemek için Tarihi Halkın Köftecisi restoranını tercih ettiğini görebilirsiniz.

Dolayısıyla Sultanahmet köftecisi fiyat 2019 yılında değişti mi sorusu da merak ediliyor. 1950 yılından bu yana hizmet veren ve tarihi bir mekanda yemek yemeği şansını sunan Tarihi Halkın Köftecisi kurulduğu günden bu yana makul fiyatlar sunuyor olması ile de beğeni topluyor. Pek çok farklı yemek çeşidinin bulunduğu zengin bir menü ile müşterilerine hizmet veren  bu mekanda özellikle köfte en çok tüketilen yemeklerin başında geliyor.

Meşhur olması turistlerin de bu mekana ilgi göstermesini beraberinde getiriyor.  Çorba çeşitleri, köfte çeşitleri, şiş kebap ve tavuk şiş yemekleri de uzun zamandır büyük bir ilgi görüyor. Sultanahmet bölgesine yolu düşenlerin sıkıntı bu mekanı ziyaret etmesinin nedeni tahmin edebileceğiniz gibi yemeklerinin son derece lezzetli olması!

İstanbul’a gelen misafirlerinizi lezzetli bir sofrada ağırlamak istiyorsanız siz de tercihinizi rahatlıkla bu restorandan yana kullanabilirsiniz. İnternet sitesine tıklamanız durumunda pratik bir şekilde rezervasyon işleminizi yaptırabilirsiniz. Büyük bir ilgi gören bu restoranda yemek yemenin keyfini yaşamak için mutlaka misafirlerinizin gelmesini beklemeyin. Sultanahmet’e  yolunuz düştüğünde rahatlıkla uğrayabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir