Toparlayıcı Sütyen İle Kendinizi Daha İyi Hissedeceksiniz

Genellikle Türk kadınları küçük göğüslü bayanlar değildir. Bu yüzden toparlayıcı sütyenler, büyük göğüslü bayanların hayat kurtarıcısı oldu. Açıkçası adı her toparlayıcı sütyen olan üst çamaşırlar, göğüslerin toparlanmasını sağlamıyor. Bu konuda önemli olan sütyen satın alırken doğru marka ve doğru şekli seçmek. Her model her göğüs için uygun değil. Bazı kadınların göğüsleri aşağı doğru, bazılarının ki de yanlara doğru geniştir. Bu yüzden A, B, C, D, E olarak tasarlanan kuplar seçilmeli ve göğüsün yapısına uygun tasarımlar tercih edilmeli.

toparlayıcı sütyen

toparlayıcı sütyen

Toparlayıcı Sütyen Kulpları

Sütyen kupları halen birçok bayan tarafından benimsenmiş değil. A kulp mu geniş, E mi gibi sorular sıkça sorulur. Buna karar verebilmek için göğüs ölçümü yapılmalı ve hesaplama tablolarına bakılmalı. Göğüs çevresi ve göğüs altı çevresi ölçülerek yapılan bu ölçümler doğru bedeni bulmakta yardımcı oluyor.

Göğüs çevresi kulbu, göğüs altı çevresi de beden ölçüsünü verir. Göğüs altı çevresi büyüdükçe beden büyür, göğüs çevresi büyüdükçe de harfler sona doğru ilerler.

toparlayıcı sütyen modelleri

toparlayıcı sütyen modelleri

 

Göğüsler küçük ya da büyük olsa da kup seçiminin doğru olması o kadar iyi görünmenizi sağlar. Özellikle de büyük göğüsler için doğru hesap ve doğru sütyen seçimi çok önemlidir. Bununla birlikte iyi markaların tercih edilmesi gerekiyor çünkü sadece kaliteli markaları büyük göğüsleri toparlar. Sıradan sütyenlerle dış görüntünüzü riske atmayın.

Toparlayıcı sütyen ile ilgili model, marka ya da fiyat araştırması yapmak istediğiniz de tek adresiniz http://www.corapicgiyim.com/minimizer-toparlayici-sutyen adresi olabilir. Yenilikleri takip eden site, birçok alternatif sunmakla beraber fiyatlarda uygunluğu da hedefliyor.

Taksitli alışveriş ve değişim kolaylıklarının da sağlandığını görebilirsiniz. Detaylı resim incelemeleri, renk ve beden seçimleriyle alışverişi kolaylaştıran online mağazamız, ürün ve hizmet kalitesi konusunda iddialı.

2 Yorum
  1. Zekiye diyor:

    Doğumdan sonra sarkan göğüsler her annenin korkulu rüyasıdır. Bunu önlemenin yolu olan toparlayıcılar bir çok kadını mutlu ediyor 🙂

  2. Fatma diyor:

    Kesinlikle çok kullanışlılar. Çocuklarımı emzirdikten sonra sarkan göğüslerim için çok lazımlar. Kullanıyorum ve çok memnunum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir