Yeni Sezonda 90’lar Esintisi

Yeni sezon ile birlikte birçok farklı moda akımı ile karşılaştık. Farklı tasarımlar ve renkler ile bezenen giyim parçalarında desenlerde sıklıkla yer alıyor. Bunun yanı sıra neredeyse her sezon geçmişin günümüze olan uyarlanışını da görüyoruz. Bu sezon içindeki geçmişin günümüze uyarlanışında ise 90’lar esintisinden söz etmek mümkün. 90’ların moda trendleri günümüzde anlam kazanarak yorumlandı. Son derece farklı ve oldukça şık olan tasarımlar arasından beğeninize uygun olan seçimleri yaparak o yılların modasını tekrar yaşatma ve yaşamanızda mümkün.

90’lara Dönüş

90’lı yılların modasında bazı tasarımlar oldukça rüküş olarak kabul edilse de bazıları son derece şık ve oldukça dikkat çekiciydi. Yenilenen moda uygulamasından yerini alan 90’lar kombinasyona modelleri 90’lı yılların havasını günümüze uyarlayan uygulamalardır.

Tasarım ilk bakışta doksanları sunsa da yorumlaması ile birlikte yeni sezon bir uygulama olduğu son derece açıktır. Bu tasarım modelleri içinden beğeninize hitap edenleri ya da doksanlarda giydiğiniz model tasarımlarını yeniden giymek için de uygulamalar arasından seçim yapabilirsiniz.

90’lara ait moda tasarımlarında sadece giyim değil aynı zamanda aksesuarlar da yer alıyor. 90’lı yıllara özel olan bel çantaları, yaka rozetleri, çanta süslemelerine kadar geniş bir aksesuar listesine de kombinasyonlarınızda yer açarak tam doksanlı yılların modasını yansıtacak olan tasarıma sahip olabilirsiniz. Muhteşem kombin önerileri arasından da seçim yaparak tasarımlarınıza hayat vermeniz mümkün

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir