Çocuk Odaları İçin Tasarım Fikirleri

Çocuğunuzun harika vakit geçireceği odalar inşa etmek her annenin hayalidir. İsterseniz kendiniz tasarımını oluşturarak yaratıcı fikirlerinizi kullanabilir, isterseniz satın alabileceğiniz mobilyalar ile döşeyebilirsiniz.

ranza

ranza

Çocuğunuzun isteklerini göz önüne alarak birlikte uygulayabileceğiniz tasarımlara dekorasyonunuzda yer verin. Mesela, çocuğunuz hayalperest ve macera sever bir yapıya sahipse karmakarışık bir şekilde yapabileceğiniz yatak tasarımları oluşturabilirsiniz.

ranza modeli

ranza modeli

Odanın içerisinde basamaklar yerine tırmanabileceği ipten ağlar yapabilirsiniz.Veya yatak yerine odaya çadır kurabilir kamp hayatı yaşamasını sağlayabilirsiniz. Sporsever ise tutup tırmanabileceği, koşabileceği alanlar oluşturabilirsiniz.

Ranza Yatak Fikirleri

Birden fazla çocuğunuz varsa ve alan kısıtlı ise ranza modeli yataklar her zaman en kullanışlıları olmaya devam ediyor. Zevkinize göre modern çizgilerin barındığı tasarımları buluşturabilir ya da doğal yaşamı simgeleyen rüstik ve ya etnik tarzları gösterebilirsiniz.

ranza modeli

ranza modeli

Mesela, dolaplarını tahta paletleri boyayarak ve doğal bir görünüm vererek yapabilir yahut raflarda meyve kasaları kullanabilirsiniz.

ranza modeli

ranza modeli

Daha modern tasarımlar için çocuklarınıza renkli bir kütüphane ve oturabilecekleri sandalyeler ya da çalışma masalarında modern çizgilere yer verebilirsiniz.Başka bir ranza modeli olarak da duvara gömme modelinden yararlanarak alanı açmış olursunuz farklı yatak takımı modelleri ile de odaya renk katabilirsiniz.

1 Yorum
  1. gülcan erçin diyor:

    Dörtlü ranzanın fıyatını öğrene bilirmiyiz

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir