Beyaz Ayakkabı Kombini Hakkında Bazı Temel Bilgiler

Beyaz birçok kişinin yaz ya da kış fark etmeksizin kullanmaktan asla vazgeçemediği renkler arasında yer alır. Beyaz ayakkabı da özellikle gençlerin kullandığı parçalar arasında en favori olanıdır. Peki beyaz ayakkabı nasıl kıyafetler altına giyilmeli? İşte bu yazımızda siz değerli okuyucular için beyaz ayakkabı kombini hakkında bazı bilgiler vereceğiz.

beyaz ayakkabı

beyaz ayakkabı

Beyaz Ayakkkabı Kombini

Beyaz spor ayakkabı pek tabiki kotlarla rahatlıkla kullanılabilir. Üzerinize de kareli oduncu denilen gömleklerden giyebilirsiniz. Yine yaz mevsiminde de beyaz babet ya da sandaletlerinizi elbiselerinizin altına kullanabilirsiniz. Çok rahat ve ferah bir görünüm sağlar.

Beyaz topuklu ayakkabılar da yine özel günlerde kullanılan bir modelldir. Daha çok pastel ya da açık tonlarda abiyeler ile kullanmanızı tavsiye ederiz. İddialı ve çekici olmak ister iseniz siyah elbiseniz altına bir kontrast yaratamak için beyaz bir stiletto giyebilirsiniz.

beyaz ayakkabı kombini

beyaz ayakkabı kombini

Erkekler de beyaz ayakkabılarını keten pantalon ya da değişik şortlar altına  rahatlıkla giyebilir. Bu kişiye cool ve spor bir görünüm sağlar.

1 Yorum
  1. Elif diyor:

    Bu kombının komle fıyatı ve nerwlwrde bulabılırım yardımcı olırmusunuz

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir