Salon Dekorasyonunda Aksesuar Kullanımı

Salonlar evlerin en büyük alanlarıdır. Genellikle misafir ağırlamak için özel olarak dizayn edilen salonlarda doğru aksesuar kullanımı ortamı daha güzel ve kaliteli göstermeye yardımcı olur. Doğru aksesuar kullanımı salon dekorasyonunuzu daha göz alıcı hale getirebilir. Yanlış ve hatalı salon dekorasyonu ise evnizini en geniş mekanı olan salonunuzun kötü görünmesine neden olabilir.

salon dekrasyonu

salon dekrasyonu

Salonunuzda Hangi Aksesuarları Kullanmalısınız

Salonunuz için aksesuar seçimi yapmadan önce nasıl bir salon istediğinize karar vermelisiniz. Günümüzde salonlarda en çok klasik, modern, country, retro vb. dekorasyon fikirleri kullanılıyor. Siz de kendi zevkinize uygun tarzı belirledikten sonra salonunuzu dekore etmek için uygun aksesuar seçmeye başlayabilirsiniz.

salon aksesuarları

salon aksesuarları

Aksesuar seçiminde salonun genel havası ile uyumlu parçaları tercih etmeye özen gösterin. Bazen iki farklı tarzı bir arada kullanmak değişik ve ilginç fikirlerin ortaya çıkmasını sağlayabilir. Salon dekorasyonunda kendinizi biraz özgür bırakın. Çevrenizde gördüğünüz herşeyi kendi salonunuza uygulamak zorunda değilsiniz. Unutmayın burası sizin salonunuz, sizin zevkinizi yansıtmalı. Sadelikten hoşlanıyorsanız salonunuzu sade ve gösterişsiz detaylarla süsleyebilirsiniz. Daha gösterişli ve şatafatlı detayları seviyorsanız aksesuar seçiminizi bu yönde yapabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir