Veri Kurtarma Fiyatları

Beklenmeyen sürprizler nedeniyle ulaşamadığınız verilerin kurtarılması artık mümkün hale geldi. Bir dönem sadece suya düşmüş bir hard disk içerisinde yer alan verilere ulaşmak dahi mümkün değilken günümüzde ilerleyen teknolojinin de yardımı ile her türlü zarar görmüş disklerden veriler kurtarılabiliyor. Dolayısıyla en uygun veri kurtarma fiyatları yediden yetmişe herkesin ilgisini çekmeye başladı.

Yaşanan tek gelişme teknolojinin veri kurtarma faaliyetlerinde daha fazla kullanılması olmadı. Eskiden sadece birkaç şehirde bu hizmeti veren birkaç firma bulunurken günümüzde hemen her kentte çok sayıda firma bulmak mümkün…

veri kurtarma fiyatları

veri kurtarma fiyatları

Ancak elbette verilerin kurtarılmasına dair bir garanti yok! Bu alanda hizmet veren firmaları profesyonel ve profesyonel olmayan şeklinde iki grupta inceleyebilirsiniz.

Diskin Zarar Görme Oranı Fiyatı Etkiler

Profesyonel olan firmalar çıkan yangında hasar görmüş disklerdeki verileri dahi kurtarabilecek üstün bir teknolojiye ve donanıma sahip. Haliyle bu firmalarda veri kurtarma fiyatları 1000 TL’ye, 2000 TL’ye kadar çıkabiliyor. Diğer firmalar ise daha makul fiyatlar talep ediyor ancak daha az zarar görmüş diskler üzerinde çalışma yapabiliyor. Diskin ne oranda hasar gördüğü de fiyat üzerinde oldukça belirleyici oluyor.

Yorum Yok
  1. Erdem diyor:

    Yaptığınız işin hakkını almalısınız tabi ki. Bence gayet normal fiyatlar. Adamlar işlerini çok iyi yapıyorlar ve hak ediyorlar.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir