Mobil Oyunda Türk Devrimi

Oyun dünyasında son yıllarda Türk oyun geliştiricilerinin etkisi çok daha fazla etkili bir şekilde görülüyor. Dört Türk oyun geliştiricisi tarafından oluşturulan no-pact ekibi tarafından yapılan mobil oyun Reclaim, Türkleri uzay savaşlarına taşıyor.

Mobil Oyunda Türk devirmi

Mobil Oyunda Türk devirmi

Reclaim ile Türklerin Uzay Macerası

Oyun içerisinde oyuncular gezegeni kurtarmak için çetin mücadelelere giriyor. Dünyayı ele geçirmiş olan kötücül robotlara karşı savunmalarını delerek, büyük zorluklarla dolu olan bir savaşa giriyor. İstanbul merkezli 4 Türk geliştiricinin kurmuş olduğu no-pact ekibinin tasarlamış olduğu yeni Türk mobil oyunu Reclaim oyun severlere eşsiz bir uzay macerası sunuyor.

Mobil oyunlar

Mobil oyunlar

Türklerin uzay macerasını oyunculara sunmakta olan bu yeni mobil oyun iPhone ve İpad versiyonu ile ücretsiz olarak yayınlandı. Bu yeni mobil oyun ilgi çekici ve etkileyici 3 boyutlu grafikleri ve yüksek oyun temposu ile en yeni popüler mobil oyunlardan birisi olmaya büyük adaylardan birisi olarak öne çıkıyor.

Oyun içerisindeki ileri yapay zekanın yanı sıra sürekli güncellenmekte olan görevler ve uzay gemisine yapılacak geliştirmeler ile çok daha eğlenceli bir mobil oyun deneyimi oyun severleri bekliyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir