Ahşap Yer Döşemesi Modelleri

Yer aldığı mekanların zeminlerini son derece şık gösterebilen ahşap yer döşemesi modelleri farklı şekillerde işlenerek farklı kişilerin zevklerine ve ihtiyaçlarına hitap edebilecek çeşitliliğe sahiptir. Açık renkli olan ahşap yer döşemeleri ışığı yansıtabilecek özelliklere sahiptir. Bu modeller genellikle aydınlık ortam elde etmek isteyenler tarafından tercih edilir.

Floorpan Parke tarafından da en iyi örneklerinin sunulduğu ahşap yer döşemeleri arasında bir diğer tercih edilen döşeme modeli açık tahta renginde olanıdır. Klasik görünüm elde etmek isteyenler için açık tahta rengindeki döşemeler uygundur.

floorpan-parke

Doğal Desenli Ahşap Yer Döşemeleri

Bazı ahşap yer döşemesi modelleri ise doğal desenler ile süslenen ahşap yer döşemesi modelleridir. Ağaçların kütük kısımlarında yer alan dokuların yer aldığı bu döşemeler daha doğal görünüm elde etmek isteyen ve aynı zamanda alternatif döşeme modelleri tercih etmek isteyenlerin ilk tercihleri arasındadır.

Ev ve iş yerleri için ayrı ayrı seçilmesi gereken ahşap yer döşemesi modelleri şık ve sıcak ortamlar yaratabilmeniz için sizlere yardımcı olur. Ahşap yer döşemeleri yer aldıkları ortama aynı zamanda hijyen, doğallık ve daha sağlıklı bir hava da katar. Estetik bir duruşu olan ahşap yer döşemelerine göz atmak için Floorpan Parke markasının ürün kataloglarına da göz atabilirsiniz.

Floorpan Parke’nin resmi internet adresi olan https://www.floorpanparke.net/ adresini ziyaret ederek yeni nesil parke modellerini inceleyebilir ve ihtiyaçlarınıza uygun olanını seçebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir