Aşık Erkek Davranışları Nelerdir?

Erkeklerin aşık olduğunu anlayabilmenin bazı püf noktaları bulunuyor. Aşık olan erkekler genellikle belli etmeden çevrenizdeki diğer erkekleri kıskanmaya başlarlar.

kız erkek

kız erkek

Kendilerini çevrenizdeki erkekler ile kıyaslamaya da başlayan erkekler zaman zaman sizden hiç hoşlanmıyormuş gibi davranarak uzaklaşabilirler. Ufak tefek noktaları kafalarına takmalarından dolayı yaşadıkları bu uzaklaşma dönemleri ise genellikle kısa süreli olur.

aşk

aşk

Size dünyadaki en iyi erkek kendileriymiş gibi tanıtmaya başlarlar ve sizinle vakit geçirmekten büyük bir keyif almaya başlarlar. Gün içerisinde sürekli olarak telefonunuzdan ya da sosyal medya hesaplarınızdan size ulaşmaya çalışırlar.

Giyimine Özen Göstermesi ve Kıskançlık

Kişisel bakımına ve giyim tarzına her zamankinden daha fazla önem vermeye başlayan erkeklerde de aşık olma ihtimali oldukça yüksektir. Flört döneminde olduğunuz erkek eğer karşınıza sürekli yeni bir imaj ile çıkıyorsa bunu büyük ihtimal sizi etkileyebilmek için yapıyordur.

giyim tarz

giyim tarz

Ara sıra sizi kıskandırmak için çevresinde kızlarla samimi vakitler geçirmesi ve size o kızlarla ne kadar eğlendiğini anlatması ise tamamen sizi kıskandırmaya yöneliktir. Bu bir erkeğin size aşık olduğunu anlamanın en belirgin yollarından bir tanesidir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir