Dolgu Topuklu Modern Ayakkabılar

Yaz ve kış ayının sevilen ayakkabı modelleri bu sezon çarpıcı renk ve desenleriyle moda dünyasında yerini aldı. Dolgu topuklu ayakkabı modelleri her zaman şık ve rahatlığı simgeler. Modern ve klasik giysilerin tümüne uyum getiren bu tarz ayakkabıları günün her saati rahatlıkla giyebilirsiniz.

dolgu topuklu

dolgu topuklu

İlginç Dolgu Topuklu Ayakkabılar

Sezon tasarımlarında bu yıl baskı topuklar oldukça iddialı. Kıyafet rengine göre topuk renkleri de çok değişik modellerde. Tarz sahibi bayanlara özel modellerle her zaman şık giyimin öncüsü olacaksınız. Askılı elbiseler, kumaş pantolonlara farklı bir güzellik katan dolgu topukları iş kıyafetlerinizin altına da giyebilirsiniz.

dolgu topuk

dolgu topuk

Renk tercihi bu sezon oldukça bol. Kaliteyi seven bayanlar özelikle modern tasarımlardan oluşan ayakkabı modelleriyle kıyafetlerine büyük uyumu getirecekler. Ucu açık ve kapalı olan ayakkabıları özellikle gece ve gündüz kıyafetlerinizle rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Şıklığı ve kaliteyi seven bayanlara özel tasarımlar bu sezon farklı desenleriyle de beğeni topluyor. Topuklu ayakkabı bayanların her zaman ilgisini çeken tarzlarda yeni tasarımlarıyla da beğenileri üzerinde topluyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir