Dudakları Dolgunlaştırmanın Doğal Yolu

Dolgun, şekilli ve çekici dudaklara sahip olmak istiyorsanız, bunun için botoks yaptırmak yerine doğal yöntemleri deneyebilirsiniz.

Kim dolgun dudaklara sahip olmak istemez ki? Kadınların en temek güzellik unsurlarından biri olan dudaklar, dolgun bir form kazandıklarında oldukça farklı bir görünüm kazanılmasına olanak sağlıyor. Bunun için birçok kadının milyonlar harcadığı ve bıçak altına yattığı bir gerçekken, bunlarla uğraşmak yerine doğal dolgunlaştırma unsurları değerlendirilebilir.

dudak

dudak

Vicks ile Dudak Dolgunlaştırma

Kendinize yumuşak uçlu bir diş fırçası edinmelisiniz. Bu diş fırçasını yalnızca dudaklarınız için kullanmanız gerekecek. Bu diş fırçasına bir nohut tanesi büyüklüğünde vicks koyduktan sonra dudaklarınıza uygulamalısınız. Hafifçe bastırmanız yeterli olacaktır. 10 dakika boyunca hafifçe bastırarak yapacağınız uygulama, dudaklarınızda kısa sürede dolgunluk yaratacaktır. Uygulama yaptıktan sonra dudaklarınızı iyice temizlemeniz ve nemlendirici kullanmanız gerekiyor. Bu uygulamayı bir hafta boyunca yaptıktan sonra dudaklarınızdaki dolgunlaşmayı siz de fark edeceksiniz.

dudak dolgunlaştırıcı

dudak dolgunlaştırıcı

Vicks ile dudak dolgunlaştırma uygulamasını yaparken dudaklarda hafif hafif karıncalanmalar meydana gelebilir. Bu durum sizi korkutmamalıdır. Karıncalanma aynı zamanda dolgunlaşmanın da belirtisidir. Dudaklarınızın tamamına eşit şekilde vicks uygulaması yaparak aynı ölçüde masaj yapmaya dikkat etmelisiniz. Fırçayı fazla bastırmanın da dudaklar için zarar verici olacağı unutulmamalıdır. Vicks ile uygulama yaptıktan sonra bal ile nemlendirebilirsiniz. Aynı zamanda vazelin kullanmak da dudakları nemlendirmek için iyi ve etkili bir araç olabilir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir