Fazla Kilolardan Kurtulun

Sağlıklı ve mutlu bir hayatın reçetesi, fit bir vücuttur. Günümüzde fazla kilolarından yakınan birçok insan var. Hepsinin hayali ortak. Her biri fazla kilolarından arınmak ve fit bir vücutla hayatını mutlu şekilde sürdürmek istiyor. Fakat bu da kolay bir şey değildir. Kilolarınızdan kurtulmak için kendinize bir program çıkarmanız gerekiyor.

diyet

diyet

Ne Yapılabilir?

Uzmanlara göre kilolu bir insanın 14 günde sıfır bir göbeğe kavuşması artık çok kolaydır. Verilen diyet listesi ve spor programına uyarak sizde zayıflayabilir, istediğiniz kıyafetleri giyebilirsiniz. 14 günde istediğiniz vücuda kavuşmak için spor ve diyet kavramlarını bir arada yürütmeniz gerekiyor. Sabah saatler 08.00’ı gösterdiğinde kalkın ve dışarı çıkıp yürüyüşünüzü yapın. Yürüyüş sona erdiğinde portakal suyuyla güne başlayın. Kahvaltı masanızda taze sıkılmış portakal suyunuzu eksik etmeyin.

diyet yapmak

diyet yapmak

Kahvaltıda, peynir, zeytin, bal ve tereyağı gibi ürünleri 3 dilim ekmekle tüketin. Öğlen yemeğinde de sadece elma yiyin. Öğlen yemeğinden sonra yine yürüyüş yapmayı da ihmal etmeyin. Akşam yemeğinde de çorbanın sonrasında, taze fasulye, ıspanak gibi ürünler tüketebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir