Fırfırlı Elbise Modelleri

Omuz bölgesi açık olan elbiseler son yıllarda büyük bir trend olmaya başlıyor. Fırfırlı elbiseler ise genellikle omuz bölgesi açık olan modeller olarak karşımıza çıkıyor. Kot, kumaş, desenli, sade ve düz olarak tasarlanan elbiseler ile sıcak havalarda daha farklı bir stile sahip olmanız mümkün olabiliyor.

Fırfırlı Elbise Modelleri

Fırfırlı Elbise Modelleri

 

Sokak modası içerisinde de kendisine büyük bir yer bulan fırfırlı elbiseleri doğru şekilde kombinleyerek alternatif bir tarz elde edebilirsiniz.

Düğmeli ve Klasik Fırfırlı Elbiseler

Ön kısımları düğmeli olan ve 70’li yılların modasını hissedebileceğiniz modeller bu yıl tekrar karşımıza çıkıyor. Etek modellerinde ve elbisenin ön kısımlarında yer alan düğmeler bu yıl bayanlar tarafından en fazla tercih edilenler arasında yer alıyor. Yaz aylarında giyebileceğiniz fırfırlı elbiselerin düğmeli olarak kullanırsanız oldukça rahat ve pratik bir stil elde edebilirsiniz.

Fırfır tasarımlarını salaş bir duruş ile birleştirmek ya da spor bir tarz yaratmak gibi istekleriniz yok ise fırfırlı elbiselerin romantik duruşa sahip olanlarını tercih edebilirsiniz. Uzun ve koyu renklerden tasarlanmış olan fırfırlı elbiseleri giyerek klasik bir duruş yakalayabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir