Genişletilmiş Metal Mesh

Endüstri alanında genişletilmiş metal mesh kullanım alanı son derece geniştir. Bu ürün delikli sac olarak da bilinir. Paslanmaz çelikten üretildiği için çok kolay şekle girebilir. Bu yüzden birçok sanayi sektöründe etkin olarak kullanılmaktadır. En  yaygın olarak tavan malzemesi olarak kullanılır. Bu alanda asma tavan olarak tercih edilmektedir. Paslanmaz alüminyum malzemelerden üretildiği için kullanımı pratik ve dayanıklıdır. Bu ürün son yıllarda inşaat sektöründe de sık şekilde tercih edilmeye başlamıştır. Profesyonel çalışmaları sağladığı için genişletilmiş metaller tercih edilebilir. Ayrıca uzun ömürlü olması da tercih sebebidir.

Genişletilmiş Metal Mesh Nerede Kullanılır?

Genişletilmiş metal mesh kullanım alanı geniştir. Çünkü son derece ekonomik bir üründür. En yoğun olarak Genişletilmiş metal mesh kullanım alanı geniştir. Çünkü son derece ekonomik bir üründür. En yoğun olarak yürüme platformu, havalandırma sistemleri, filtre sistemler, bahçe çitleri, dekorasyon ürünleri, çöp kovaları, otomotiv sektörü, cezaevi gibi alanlarda kullanılmaktadır. Ayrıca ütü masaları, logar kapağı, tabela, market, mağaza ve spor tesislerinde de görmek mümkündür.

Işık geçirgenliği olduğu için ve dekoratif olarak şık bir tasarıma sahip olduğu için asma tavan sektöründe de kullanılır. Farklı renklerde üretilebildiği için bina panellerine estetik form vermek için de tercih edilir. Ayrıca merdiven basamakları ve yangın merdivenlerinde de tercih edilir.

Genişletilmiş Metal Mesh Özellikleri

Genişletilmiş metal mesh inşaat sektöründeki en temel yapı malzemeleri arasındadır. Ürünün ham maddesi özel cihazlarla kesilmektedir. Farklı renk ve ölçülerde dekoratif olarak tercih edilebilmektedir. Metal son derece esnek bir yapıya sahiptir. Bu sayede uzayabilir. Bu da avantajlı olmasını sağlar. Metal, çelik,alüminyum, galveniz, bakır gibi farklı malzemelerden üretilmektedir. İhtiyacınıza uygun ölçülerde genişletilmiş metal mesh siparişi için https://www.ceylanlarmetal.com/urun/genisletilmis-metal-mesh adresini ziyaret edebilirsiniz

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir