Samsung Çamaşır Makinası

1938 yılında Güney Kore’ de kurulmuş olan Samsung dünyanın en büyük elektronik şirketlerinden bir tanesidir. Özellikle televizyon, cep telefonu, bilgisayar gibi alanlarda uzun yıllar adından söz ettiren şirket son zamanlarda elektrikli ev aletleri kolun da buna bağlı olarak çamaşır makinelerinde adından fazlaca söz ettirmeye başladı.

samsung çamaşır makinesi

samsung çamaşır makinesi

Kısa zamanda çamaşır makinelerinde bu çıkışı yapmasının sebebi Ar-Ge yatırımının fazla olması üretimini ve modellerini kullanıcının isteğine göre düzenlemesi ve uygun fiyata yüksek teknolojili cihazlar üretmesidir. Samsung’un bu çıkışını arttırak sektör de en çok satan ürünlerden bir tanesi olması bekleniyor.

Samsung Çamaşır Makinasında Yenilikler

Samsung 2015 yılı için CES’de tanıtımını yaptığı Activewash adında çamaşır makinesi ile çıkmayan inatçı lekelere meydan okuyor. Samsung Activewash çamaşır makinelerinde su doldurma yöntemi eski çamaşır makineleri ile aynıdır. Su doldurma işlemi makinenin üstünden yapılıyor.

samsung çamaşır makinesi modeli

samsung çamaşır makinesi modeli

Üst kısımda bulunan püskürtme düzeneği sayesinde ise inatçı lekelerin bile çıkmasını sağlıyor. Samsung Activewash ayrıca SuperSpeed özelliği sayesinde 36 dakikada çamaşır yıkama işlemini bitiriyor.Samsung piyasaya sürdüğü çamaşır makinelerinin adını elektrikli ev aletleri piyasasında daha sık göreceğimiz söyleyebiliriz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir