Güzel Kokmanın Sırları

Koku kadınlar için de erkekler için de önemli ve bir o kadar da hassas bir konudur. Tenin güzel kokması ve sizin yanınızdan geçenlerin kokunuza hayran kalmasını istiyor iseniz siz değerli okuyucular için bu yazımızda birkaç öneri vereceğiz.

Güzel kokanlar her zaman akılda kalır ve imrenilen kişiler olurlar. Koku önemli bir etkiye sahiptir. Çünkü hafızada yüksek etkisi vardır.  Siz de o kişilerden olmak için bu sayacağımız sırları hemen okuyun.

güzel kokmak

güzel kokmak

Güzel Kokmanın Sırları

Her şeyden evvel güzel kokulu sprey ve parfüm kullanmak asla ihmal edilmemesi gereken bir husus. Bu parfümü daha iyi kokması ve kalıcı kokması için onu güzel korumalısınız. Dolayısıyla parfüm ve spreyleri asla banyo gibi nemli ortamlarda bulundurmayın. Serin ve kuru ortamlarda muhafaza edin. Diğer önerimiz parfüm sıkacağınız noktalara vazelin sürmeniz olacak. Vazelin sayesinde vücut nemlenir, hem de kokunuz daha kalıcı olur.

parfüm

parfüm

Bir diğer tavsiyemiz ise kullandığınız nemlendiricinin kokusuz olmasıdır. Aksi halde kokular karışır. Kokuyu dirsek, diz içleri, kulak altı, boyun, ayak bileklerinize sürmelisiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir