İç Giyim Modası

İç giyim dünyası, moda ile renklenmeye devam ediyor. Son dönemlerde birçok kıyafette moda rüzgârları esiyor. İç giyim modasında da günümüzde bazı değişiklikler mevcut.

iç giyim modası

iç giyim modası

Birçok bayanın şikâyetçi olduğu konulardan bir tanesi de iç çamaşırı alırken dikkat edilecekler üzerinedir. Her ne kadar moda olan birçok iç çamaşır olsa da, kişinin rahat ettiği iç çamaşırları alması önem kazanıyor.

Sütyenler Hakkında

Sütyen alırken bazı noktalara dikkat ederek, rahatınızdan ve şıklığınızdan ödün vermeyin. Sütyen alırken dikkat edeceğiniz en önemli nokta, klipsleridir. Klipslerde rahat ediyorsanız, sorun yok demektir. Bazı sütyenlerde klips tarafı, kullandıkça gevşemeye başlar ve zamanla sizi rahatsız eder. Doğru beden ölçülerinde sütyen satın almanız, rahat etmenizi sağlar.

iç giyim modası

iç giyim modası

İç giyimde bazı kişiler jartiyer kullanımını tercih ederler. Hava geçirmeyen külotlu çoraplar ile rahat edemeyen bayanlar genelde jartiyer kullanımını tercih ederler. Külotunuzu jartiyerin üzerine giymek sizleri rahat ettirecektir. Dar kıyafetler ile jartiyer kullanımı, rahatsız olmanıza neden olabilir. Geniş yüzeyli jartiyer ya da büstiyerli jartiyer tercih edilmelidir.

iç giyim modası

iç giyim modası

Külotlar iç giyimin önemli aksesuarlarındandır. Sağlık açısından sürekli değiştirilmesi gereken bir iç çamaşırdır. Pamuk oranı yüksek külotların tercih edilmesi, rahat edilmesini ve hijyen sağlanmasını beraberinde getirecektir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir