Salon Takımlarının İlginç Modelleri

Günümüzde en çok kullanılan salonların zevkle döşenmiş olması kişilere huzur da verir. İlginç salon tasarımları bu yıl farklı modelleriyle sizlere ferahlığı sağlayacak. Renk uyumları ve rahatlığıyla büyük beğeni kazanan salon takımlarının her genişliğe uyan parçalarını kolayca bulabilirsiniz. Koltuk ve duvar renkleri özellikle uyum içerisinde olursa odanız daha geniş görünür.

İlginç salon tasarımları

İlginç salon tasarımları

Salonlarınıza Yeni Tasarımlar

Renkli yastık ya da modern abajur her zaman odaya büyülü bir hava yansıtır. Perdelerinizde ise koltuk takımlarının ve duvar renginin her zaman bir ton açığını tercih etmelisiniz. Renk uyumu gözleri rahatlatır ve huzur içerisinde ailecek güzel gün geçirmenizi sağlar. Ahşap sehpalar bu sezon oldukça farklı modelleriyle dikkatleri çekiyor. Salonların vazgeçilmezi sehpaları her zaman uygun tonlarda seçmelisiniz.

İlginç salon tasarımları

İlginç salon tasarımları

Aksesuarlar ise odanın farklı görünümüne katkı sağlar. Duvara monte edilen kitaplıklarla odanızda geniş yeri kendinize sağlarsınız. Salonların havasını değiştiren çiçekler ise mutlaka olmalı. Modern ya da klasik döşenmiş salonu aksesuar detaylarıyla farklı hale getirmeniz mümkün. Şık ve gösterişli salon modelleriyle rahatlığı bulacaksınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir