Kot Ceketin Altına Ne Giyilir?

İlkbahar ve sonbahar aylarında kurtarıcı olarak ortaya çıkan kot ceketler, her kadının gardırobunda vazgeçilmez bir parça olarak yer almaktadır. Pek çok farklı tarz yaratabileceğiniz kot ceketleri sınırsız bir şekilde zevkinize göre kombinleyebilirsiniz.

Şık olmak için alternatif bir yol arıyorsanız, kalem etekleriniz ile birlikte kot ceketlerinizi giyebilirsiniz. Özellikle ofis içerisinde bu kombin kurtarıcınız olabilmektedir.

Elbise ve Kot Ceket Uyumu

Kot Ceketin Altına Ne Giyilir?

Kot Ceketin Altına Ne Giyilir?

Kot ceketler ile elbiseleri de kombinleyebilirsiniz. Düz renkli, desenli ya da ışıltılı bir elbise ile birlikte kot ceket giyebilirsiniz. Mini ya da maxi elbise ile birlikte kot ceket her zaman mükemmel bir uyum yaratabilmektedir.

Deri pantolonlar, deri taytlar ve deri etekler ile birlikte de kot ceket giyebilirsiniz. Deri ve kot kombini ilk bakışta uyumsuz gibi gözükse dahi bir araya geldikleri zaman kusursuz ve iddialı bir tarz oluşturabiliyorlar.

Kargo tipi bol cepli pantolonların üzerine de kot ceket giyebilirsiniz. Eğer tamamen spor bir tarz yaratmak istiyorsanız kargo pantolon ve kot ceket kombini oluşturabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir