Sanda Breaks Masajı ve Uygulanışı

Masaj ile beden arınır ve yorgunluklar gider. Günümüzde birçok hastalığın tedavisinde de yan uygulama olarak yapılır. Sanda Breaks Masajı ile sağlık problemlerinizin önüne geçeceksiniz.

Masaj Uygulaması

Masaj Uygulaması

Parmak uçları ile kullanılan teknik ritmik hareketlerle metabolizmanın hızlı çalışmasına yardımcı olur. İç organların düzenli çalışması ile beden rahatlar. Bedeni de gençleştirdiği için sıklıkla kullanılan yöntemler arasında yer alır.

Sanda Breaks

Sanda Breaks

Sanda Breaks Masajı Nasıl Uygulanır?

Gevşetici etkisi olan masaj akupürüşür uygulaması ile bedene uygulanır. Orta şiddet masaj adı da verilir. Yasemin ve sandal yağı ile masaj yapılır. Yağların gevşetici özelliği sayesinde kısa sürede bedende etkisi hissedilir. Bedenin her yerini harekete geçiren özel bir metot olarak bilinir.

masaj

masaj

Baskı uygulayarak yapılan masaj ile bedenin sorunlu olan yerlerine çözümler getirilir. Enerji merkezleri dengelenir ve kişinin olumlu şekilde düşünmesine de katkı sağlar. Esneme teknikleri ile masaja başlanır. Vücudun temizlenmesi masajın önemli tedavi şeklidir. Uzman kişilerden mutlaka yardım almalısınız. Yanlış şekilde uygulanan masaj teknikleri yarardan çok zarar getirir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir