Stile Göre Parfüm Seçimi

Her ne kadar klasikleşmiş bir kalıp haline gelse de kullanılan parfüm, her zaman kişinin karakterini yansıtır. Bu sebeple parfüm seçiminde daha seçici ve daha dikkatli olunması büyük bir önem arz ediyor. Pek çok kişi dikkat ve önem göstermese de her kıyafet ile uyum sağlayan çanta ve ayakkabılar kadar parfümlerinde stilde önemli etkileri bulunuyor.

gucci guilty

gucci guilty

Parfüm Kişiliği Yansıtmalı

Anlık olarak kokusundan etkilenen, bir başkasının koku tavsiyesi veya başka birisinde duyularak, tercih edilen kokular gibi gelişi güzel parfüm seçimlerinden kesinlikle kaçınılması büyük bir önem arz ediyor. Stil sahibi olabilmenin en önemli yolu kesinlikle kararlı ve tutarlı olmak olduğundan parfüm seçimlerinde de bu felsefeden yararlanılması gerekiyor.

212 VİP

212 VİP

Bu gibi etkenler dolayısı ile parfüm seçimlerinde kendi stilini yansıtmak, sadece kendisine özel olmasını sağlamak ve onu yaratabilmek adına her bir parçanın geniş bir yelpazeye hitap ediyor olması gerekiyor. Uzmanlar bayanların parfüm seçimleri sırasında kendilerine bu parfüm benim hangi yanıma taşmalı? bana dair neler aktarmalı? gibi sorulara yanıt arayarak, en doğru seçimlere ulaşılabilmek mümkün olacağını belirtiliyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir