Selülitlere Son Veren Mucize

Selülitler ile mücadele eden birçok bayan yapmış oldukları spor ya da kullanmış oldukları pahalı kremlere rağmen bu sorun ile başa çıkamazlar. Selülitler birden oluşmadığı gibi vücudu da birden terk etmezler. Bu soruna son verebilmek sabırlı olmayı ve yapılan uygulamaları terk etmemeyi gerektirir.

selülit

selülit

Spor selülit tedavisinde uygulanması gereken en önemli uygulama olup ayrıca tüketilen gıdaların da selülit mücadelesinde etkisi vardır. Bunların yanı sıra pahalı kremler yerine evinizde hazırlayabileceğiniz kür ile bu mücadeleye destek olabilirsiniz.

selülitlerden kurtulmak

Selülite Karşı Peeling

Bu karışımı yapmak için ihtiyaç duyulan malzemeler 6 bardak su, 1 yemek kaşığı elma sirkesi, 1 yemek kaşığı deniz yosunu, 1 çorba kaşığı kıyılmış maydanoz, iki ampul E vitamini, 1 yemek kaşığı biberiye, 1 yemek kaşığı fitresiz kahve, 2 yemek kaşığı kadar da yeşil çaydır. E vitamin kapsülü ve sirkeyi ayırıp tüm malzemeleri kaynatın en son bu iki malzemeyi ekleyin. Süzüp daha sonra püskürtmeli bir şişeye koyun. On gün serin yerde muhafaza edilebilir. Sorunlu bölgeye sürüp masaj yapın.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir