Vodafone Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye’de başı çeken telekomünikasyon şirketlerinden bir tanesi de Vodafone şirketdir. Uzun yıllardır Türkiye’de bulunan Vodafone son yıllarda çekim alanını genişleterek Türkiye’de çok büyük gelişmeler kaydetmiştir. 1991 yılında Newbury İngiltere’de, İngiltere Merkezli olarak kurulan Vodafone şirketi uluslararası düzeyde hizmet veren bir Telekomünikasyon şirketidir. Kırmızı üzerine beyaz amblemi bulunan Vodafone şirketinin  renkleri de dikkat çekici ve güven vericidir. Kırmızı rengin dikkat çekici özelliği ve beyaz rengin açık, net olmayı ve güveni temsil etmesiyle vurgulayıcı bir amblem rengi vardır. Amblem olarak da tırnak işaretini kullanmasıyla konuşmanın özel olduğu mesajı verilmektedir. Vodafone ismi ise voice – data yani ses ve veri sözcüklerinin ilk gecelerinin birleşmesiyle ve telefon anlamına gelen phone’den, esinlenmiş fone heceleri alınarak ile Vodafone ismi ortaya çıkmıştır. Dünyanın 30 ülkesinde hizmet veren Vodafone şirket her geçen gün büyüyerek kendini geliştirme ve alanında önce Telekomünikasyon şirketi olmaya devam etmektedir.

Vodafone Şirketi’nin Türkiye’de Varlığı

Vodafone şirketinin Türkiye’ye  gelişi başka bir telekomünikasyon şirketinin hisselerini satın alması ve bu şirketi dönüştürerek kendi alt yapısını kurmasıyla gerçekleşmiştir. Vodafone Türkiye’ye gelmeden önce o dönem TELSİM olarak varlığını sürdüren telekomünikasyon şirketini satın aldı. TELSİM şirketi Türkiye’de Telekomünikasyon hizmeti sunmakta olan bir şirketti  ancak TMSF’nin TELSİM şirketine el koymasıyla 4.55 milyar Dolar ile Vodafone Şirketi TELSİM şirketini satın aldı. Artık Vodafone Türkiye’ye böylece giriş yapmış oldu. 24 Mayıs 2006 tarihi itibariyle Vodafone şirketi Türkiye’de resmen varlığına başlattı. Yeni bir şirket gibi algılanmaması TELSİM şirketinden  kalan müşterileri kaybetmemek adına Vodafone Şirketi TELSİM ile ortak isim kullanarak geçiş sürecini tamamladı daha sonra yalnızca Vodafone ismini kullanmaya başladı.

Vodafone Hizmetleri

Vodafone hizmetleri; Telekomünikasyon hizmetlerine dair tüm hizmetleri sunan Vodafone şirketi Türkiye’nin en büyük ikinci Telekomünikasyon şirketi olarak hizmetlerine devam etmektedir. Türkiye’nin en önemli iletişim ağı olan şirketlerden bir tanesi olan Vodafone şirketi yaklaşık 24 milyon abonesi ile ülkenin en önemli Telekomünikasyon şirketlerindendir. Türkiye’de varlığını sürdürmeye başladığından itibaren iletişimi ucuz ve kaliteli hale getiren Vodafone son yılların en iyi kampanyalarıyla müşteri sayısını artırmayı hedeflemektedir. Türkiye’de binlerce satış noktasıyla müşterilerine en iyi hizmeti en ucuz şekilde sunan Vodafone müşteri memnuniyetini çok önemseyen bir şirkettir.

Mobil uygulamalarında online mağazası seçeneği, tarife ve ek paketler, servisler ve kampanyalar seçenekleri mevcutken; evde internet seçeneğinde fiber hızda internetle evlerinizde internetin hızını yaşamanızı sağlar. Binlerce  satış noktasıyla son yılların en çok satan telefonlarını en uygun taksit seçenekleri ile müşterilerine sunan Vodafone müşteri ağını her geçen gün daha da geliştirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya çalışır. Vodafone müşteri hizmetleri numarası ile 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir.

Vodafone Müşteri Hizmetleri

Vodafone müşteri hizmetleri numarası 7/24 hizmet veren Çağrı Merkezi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefler. Vodafone  hat sahibi olanlar sadece 542 numarasını tuşlayarak vodafone müşteri hizmetleri numarası ile müşteri temsilcisine bağlanabilirken, diğer operatörlerden ve sabit hatlardan müşteri hizmetlerine bağlanmak isteyen kişiler 0542 542 00 00 numarasını tuşlamaları gerekir. Ayrıca Vodafone müşteri hizmetlerine Yurtdışından bağlanmak isteyen kişiler ise +90 542 542 00 00 tuşlayarak Vodafone müşteri hizmetlerine bağlanabilirler.

Müşteri Hizmetlerini Aramanın Ücretlendirilmesi

Vodafone müşteri hizmetleri numarasını Vodafone faturalı ve faturasız hatlarda 542 tuşlayarak aramak, Vodafone müşterisi olanlar 542 tuşladıklarında tarifelerinde bulunan dakika hakkından dakikaları düşer hakları olmayan müşteriler dakika kullanım Yurtiçi görüşme ücreti üzerinden dakika başına ücretlendirilir.

Direk aramak için https://www.direkbaglanma.net/vodafone-musteri-hizmetlerine-direk-baglanma.html web sitesinden bilgi alınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir