2015 Makyaj Modası

2015 yılı sadece koleksiyonları ile değil ayrıca makyaj alanında yaptığı moda akımı ile de zihinlerde yer edecek. Her sene hazırlanan defilelerde belirlenen makyaj trendleri bu sene de saç ve kreasyonlar ile uyum içinde oldu.

Makyaj Trendleri

Şeftali tonları bu senenin trendi olurken koyu ve fazla makyaj raflarda yerini aldı. Özellikle koyu fondöten, ruj ve allık kullanıyorsanız bunları kaldırmanızda fayda var.

makyaj

makyaj


Daha doğal olana doğru bir kayma yaşanan bu sezonun makyaj modası ile daha da gençleşeceğiz. Koyu makyajın gençler tarafından kullanımı sonucunda yaş ortalaması artmış gibi görünen bayanların yerini gençlerin en doğal görüntüsü alacak.

2015 makyaj

2015 makyaj

Kaşların tamamen alınması yerine daha az alınarak doğal bir görüntü verilmesi de bu sezonun makyaj trendleri arasında yerini aldır. Ayrıca pudraları da kaldırmanın bu sezon vaktidir. Çünkü bu sezonda hâkim olan parlak cilt için pudra kullanımı son derece yanlış bir seçim olur.

2015 makyaj  modası

2015 makyaj modası

Pembe tonlarında makyaj ise özellikle gençler arasında hükmünü yaratacak olan trenddir. Kırmızı ruj ise asla liderliği elinden bırakmayarak her sezon moda trendi olarak yerini alıyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir