2015 Yaz Modası Trendleri

2015 yaz modası oldukça renkli ve canlı geçecek. Kareli desenler; greyfurt rengi ve portakal rengi gibi sıcak tonlar ve daha birçok canlı desen ve renk 2015 yazında karşınıza çıkacak.

Yaz modası

Yaz modası

Gömlekler Yine Moda

Bu yaz rengârenk desenli gömlekler geçen yaz da olduğu gibi ön planda olacak. Kareli gömleklerle birlikte bu senenin modası olan büyük çiçek desenli gömlekler yaz aylarında cıvıl cıvıl bir hava estirecek. Ayrıca gömlek tarzı elbiseler de bu yaz çok moda olacak. Uzun çizgili gömlek elbiseler ile hem bohem hem de modern çizgileri üzerinizde taşıyacaksınız.

2015 yaz modası

2015 yaz modası

Çizgili ve kareli desenlerin oldukça moda olacağı bu yaz sezonu, bu desenlerde tercih edeceğiniz elbiseler, gömlekler ve bluzlar sizi daima modanın içinde tutacak.

2015 modası

2015 modası

Ayrıca ilkbahar ve sonbahar aylarında da süet kumaşlar oldukça ilgi görecek. Ayrıca canlı renklerin yanında yaz aylarının olmazsa olmaz renklerinden biri olan beyaz yine bu yaz kendine hayran bırakacak renkler arasında yer alıyor. Baştan aşağı seçilen kıyafetlerde beyaz kullanımı oldukça tercih edilen bir tarz olacak.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir