2015’in Moda Trendleri

“Değişmeyen tek şey değişimdir!” ilkesinden çıkarak yeni yılın moda trendlerinde nelerin yer aldığına göz gezdirebiliriz. Geçen yılın moda trendlerinin aksine bomba gibi bir sezonunun sizi beklediğinden emin olabilirsiniz. Özellikle sokak modasının canlı renkler ve farklı detaylar ile şenleneceği bu sezonda kendinize yeni bir imaj yaratabilirsiniz.

2015 kış modası

2015 kış modası

Rengârenk Ayakkabılar

Kışı hatırlatan koyu renkli ve ağır ayakkabıları seçmek yerine tercihinizi bu sezonda açık renkli modellerden yana yapabilirisiniz. Kısa pantolon modelleri ile mükemmel bir şekilde kombinleyeceğiniz renkli ayakkabılarınız ayaklarınıza ve adımlarınıza zarafet katacak!

2015 modası

2015 modası

Jean Tulum Modelleri

Her sezonda ufakta olsa bir yeri olan Jean tulumlar, 2015’te sokak modası olmak üzere her yerde modanın kalbine dokunacak. Kolay kombinlenmesi ve tek parça olması sayesinde bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilen bu tasarım hem klasik hem de spor bir şekilde kombinlebilecek.

2015 modası

2015 modası

Rahatından ve şıklığından vazgeçmeyen bayanlara müjde! Jean tulum modellerinin sırtı açık ve straples modellerini özel gecelerde ve davetlerde de harika bir şekilde kullanabileceksiniz. Yapacağınız ufak aksesuar ve ayakkabı uyumları ile geceyi kurtaracağınıza emin olabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir