Samsung ve Yaratıcı Düşünce

Son yıllarda büyük kolaylıklar sağlayarak her an her yerde telefonları şarj etmeye yarayan taşınabilir şarj aletlerine bambaşka ve farklı bir buluş yine Samsung’dan geldi.

Taşınabilir şarj aletlerine hayvan resimlerini bastıran Samsung aslında burada müşterilerine bazı ipuçları vermeye çalışıyor.8.400 ve 11.300mAh kapasitedeki şarj aletlerinin üstünde aslında nesli tükenmekte olan hayvanların resimleri yer alıyor.

samsung taşınabilir şarz aleti

samsung taşınabilir şarz aleti

Samsung burada ” Şarj Hayattır” slagonu çerçevesinde taşınabilir şarj cihazlarını tercih eden müşterilerinin hayvanlar konusunda bilinçlenmelerini sağlıyor.

Samsung Farkıyla Yeni bir Buluş !

Samsung bu şarj cihazlarının üniteleri için aynı zamanda Google Play Store ile uyumlu olan bir uygulamaya da yer veriyor.

Bu piller ile aynı anda iki telefonu şarj edilebildiğiniz gibi aynı zamanda şarj işlemi sırasında bu hayvanlar animasyon şeklinde ekrana yansıdığını fark ediyorsunuz.

Batarya

Batarya

Samsung burada kullanıcıların kampanyaya daha duyarlı olmalarını amaçlıyor. Ekrandaki pil göstergesine göre nesli tükenmekte olan hayvanların duyguları şarjla beraber farklı şekillerde görebiliyorsunuz.

%25 altına düşen pilde sevimli hayvanlar mutsuz ve kızgın duygular içerisine girerken %100’e geldiğinde mutlulukları artıyor.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir