2015’in Yeni Sezon Bikini Modelleri

Her yaz kadınların merakla beklediği bikiniler 2015 sezonunda da vazgeçilmez modelleriyle kadınları büyülüyor. Tasarım ve desen açısından köklü değişiklikler geçiren mayo modelleri kadınların cazibesini ortaya koyarak daha feminen gözükmesine yardım edecek.

bikini

bikini

Her sene birbirinden tarz modelleriyle karşınıza çıkan bikini modelleri bu sezonda da rengarenk renkleri ve yaratıcı desenleriyle kadınların tutkusu olmaya devam ediyor.

Sezonun Yeni Trend Bikini Modelleri Neler?

Bu sezon bikini modellerinin zaman zaman aynı modellerde zaman zaman da farklı modellerin senteziyle sizleri karşılayacağına şahit olacaksınız. Bu sezon bikini modellerinin başında en çarpıcı modellerden birisi de volanlı bikiniler. Ara ara püsküllü modelleriyle de karşınıza çıkacak olan bu model kadınların cazibesini ortaya koyuyor.

bikini modası

bikini modası

Sezonun bir diğer iddialı modeli ise halter yaka detayı. Daha çok ciddi ve cesaretin simgesi haline dönüşmüş olan bu halter yaka ile yazın deniz kıyılarında iddialı bir görünüm sergilemeye ne dersiniz.? Hem şık hem de sportif bir görünüm elde etmek isteyenler halter yaka modelleri bu sezon rahatlıkla tercih edebilirler.

bikini modeli

bikini modeli

Bu sezon ayrıca yüksek bel pantolon modasından sonra yüksek bel bikinilerinde sezona damga vuracağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Hem göbek çevrenizi kapatan hem de daha zayıf görünmenize yardım eden yüksek bel bikinilerle beach’larda bile mükemmel bir yaz keyfi sürebilirsiniz. Ayrıca her sezon olduğu gibi bu sezonda da yine büstiyer modellerin göze çarptığı rahatlıkla söylenebilir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir