Abiye Elbise Giymenin Püf Noktaları!

Bayanların çoğu özel davetler ve de günlerde en şık ve en dikkat çeken güzellikte olmak ister ve bunun için en güzel, tarzına uygun bir abiye elbise arayışına günler önceden başlar. Bu bir nişan, düğün töreni, kına gecesi, kokteyl, özel bir akşam yemeği ya da mezuniyet töreni olabilir. Önemli olan size uygun abiyeyi seçmenizdir.

abiye giyimi

abiye giyimi

Abiye Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 Abiye seçiminde kumaş tipi, elbisenin kesimi ve duruşu önemli ve üzerinde durulması gereken detaylar arasında yer alırlar. Her şeyden önce vücut tipine göre giyinmek gerekir. Vücudu tanıyarak giyinmek ve ona göre bir abiye elbise seçmek sizi fazlalıklarınızdan kurtarabilir veya doğru boyda bir elbise seçerek boyunuzu kesmesine engel olabilirsiniz. Kumaş tercihini de kesinlikle kilonuzun durumuna göre yapmalısınız. Örneğin saten kumaş birçok kusurun direk göze çarpmasını sağlar.

abiyeler

abiyeler

Şık, tarz ve dikkat çekici bir imajı yakalamak adına bu sayılan detaylara dikkat etmeli ve abiye elbise satın alırken bu hususlara özen göstermelisiniz. O günün akılda kalan kadınlarından olmak isteyenler vücuduna uyan ve zarif bir abiye elbise giymeliler.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir