Banyo Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı?

Banyonuzda makyaj yaparken ya da tıraş olurken daha aydınlık bir ortama ihtiyaç duyuyorsanız parlak ve canlı renkler seçmelisiniz. Banyolara genellikle doğal yollardan ışık girmediği için duvarların renginin açık olması önemlidir.

banyo dekorasyon

banyo dekorasyon

Evinizde ufak çocuğunuz varsa temizlik ve kozmetik malzemelerini kesinlikle lavabonun altındaki dolaba yerleştirmeyin. Lavabo altlarını daha çok havlu ve yıkanacak olan kirli eşyalarınız için kullanın. Bu tür ürünleri mutlaka çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın.

Banyo Aksesuarları

Tıraş makinası ve fırçalık gibi her an lazım olabilecek olan eşyaları koyabilmek için lavabonuzun üzerine ek bir raf yerleştirebilirsiniz. Özellikle banyosu ufak olan kişiler için bu tür aksesuarların kullanılması tavsiye edilmektedir.

banyo dekorasyonu

banyo dekorasyonu

Tuvalet kağıdı ve dergileri yerleştirmek için banyonuzun köşelerine sığabilecek büyüklükte ufak bir dolap koyabilirsiniz.

Duş perdeleri banyoların bütün görünümünü değiştirebilecek özelliklere sahiptir. Yeni bir duş perdesi alarak ufak bir dokunuş ile dekorasyonunuz da büyük bir farklılık yaratabilirsiniz.

banyo dekorasyonu nasıl yapılmalı

banyo dekorasyonu nasıl yapılmalı

Duvarlarınıza ise banyonuzun genel dekorasyonu ile uyumlu olan çerçeveli resimler asarak daha farklı bir atmosfer elde edebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir