2015 Yazının Moda Aksesuarı Bandana Oldu!

Bandana eski yıllarda kadınlar tarafından sıklıkla kullanılan bir aksesuardı. Ve nostalji tekrar moda oldu. Renk renk, desen desen modelleri ile oldukça trend haline gelen bu bandanalar genç kızların bu yaz sıklıkla tercih etiği aksesuarlardan bir tanesi oluyor. Hem saçları toplamaya yarıyor hem sıcaktan başı koruyor hem de hoş bir aksesuar görevi görüyor.

bandana

bandana

Farklı modelleri ile siz de yazın rengine uyan rengarenk ve cıvıl cıvıl desenlerde bandanalardan mutlaka edinmelisiniz. Uygun fiyatlarla her yerde bulabileceğiniz bu ürünler ile kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bu sayede de trendleri de takip edip uyum sağlamış olursunuz.

bandana modası

bandana modası

Bandana Nasıl Kullanılır?

Bandananın bu yaz özellikle genç kızların başında bol bol görüleceği belli. Peki nasıl kullanmalı ya da takılmalıdır? Bambaşka farklı şekillerde kullanılabilen bandana ya da saç bandı çok amaçlı sayılabilir.

bandana modelleri

bandana modelleri

İster önünüzdeki perçemleri bırakarak ister alın bölgesinde bağlayarak kullanın. Özellikle kalın olan saç bantlarının daha sık tercih edildiği görünüyor. Saçlarınıza yazın kısa bir vakitte şekil vermek ister iseniz bandana tam size göre!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir