Cam İçinde Muhteşem Teraryum Tasarımları

Teraryum son yıllarda hediye seçeneği olarak yoğun şekilde tercih ediliyor. Bunun da son derece haklı nedenler var. Peki teraryum nedir. Can içinde bitkliler olarak da tanımlanabilecek bu tasarımlar, gerek canlı çiçekler ile gerekse yapma çiçekler ile tasarlanabiliyor. Teraryum tasarımları tam olarak bir sanat eseri olarak görülebilir çünkü, yapan kişinin yaratıcılığına, el yeteneğine göre şekilleniyor. Bir de sipariş veren kişinin beklentileri ve istekleri de dikkate alınıyor.

Teraryum çeşitleri gerçekten çok fazla. Kişiye özel yapılabilmesi de önemli hediye seçenekleri olmasını sağlıyor. Öğretmenler günü, sevgililer günü, avukatlar günü, mezuniyet, doğum günü gibi ya da bir evlenme teklifi için, özetle anlamlı ve özel günler için sipariş verilebilir.

Teraryum Seçenekleri

Özenli bir firma olan As Çiçek Evi, çok özel üretimleri ile dikkat çekiyor. Hem ürünler hakkında, hem de genel anlamda firma hakkında bilgi almak için ascicekevi.com adresinden modelleri incelemek mümkün. Birçok ürün var ayrıca kişiye özel üretimler de yapılıyor. Anfora içinde yapılan teraryumlar son derece sevimli. Bonsai ağacı ile hazırlanan cam teraryumlar da bir Japon yani Uzak Doğu etkisi sunuyor.

Kaktüs ve birçok farklı canlı çiçek ile hazırlanan can içinde bitkiler gerçekten bir hediye olarak ilgi çekecektir. Bebek kutlamaları için patikli modeller de harika. Tam kapalı, armut ya da yuvarlak cam formunda seçenekler olduğu gibi, yarı açık cam modeller için de teraryum hazırlanabiiyor.

Uygun Fiyatlar ve Zengin Seçenekler

Firmanın adeta bir sanatçı titizliğinde olan tasarımcıları, çok zengin seçenekleri sunmaktalar. Fiyatların uygun olması da önemli bir avantaj ve özel günler için kesinlikle uygun bir hediye seçeneği olacaktır. Anlamlı mesajlar içeren tasarımlar gerçekten mükemmel tercihlerdir. https://www.ascicekevi.com/cam-icinde-bitkiler adresinden her zaman detayları incelemek mümkün.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir