Çok Fazla Unutkanlık Yasayanlar Meyve Salatası Tüketmeli

Unutkanlık bazı kişilerde çok ciddi boyutlarda olabiliyor. Kimisi her şeyi hemen unutmaktan çok fazla şikayet eder. Peki bu fazla unutkanlıktan kurtulmanın yolu var mıdır? Kişideki tiroidin az çalışmasından veya kansızlıktan kaynaklanan unutkanlık farklı sebeplerle de ortaya çıkabiliyor. Bu soruna engel olmak için iyi beslenmeniz gerekir. Unutkanlıkla başa çıkmanız için siz değerli okuyucularımız için bir meyve salatası tarifimiz olacak. Bundan bol bol yemelisiniz.

düşünmek

düşünmek

Unutkanlıkla Başa Çıkmak İçin Neler Yapmalı?

Meyveler ile unutkanlığı bir nebze olsun önlemek mümkün. Sağlığımız açısından da oldukça faydalı olan meyveler den bir salata yapabilirsiniz. Bir elma, 8 adet kuru yaban mersini, 3 adet kuru erik, 1 adet ince dilim karpuz, böğürtlen 3 adet kivi, 2 adet ceviz, bir yemek kaşığı kuru üzüm Bu meyve salatası için gereken malzemelerdir.

unutkanlık

unutkanlık

Sayılan malzemeleri bir kase içerisine doğrayarak yerleştirin. Ve ilk 10 gün boyunca her gün tüketin. Daha sonraki 50 gün ise günaşırı olmak üzere akşam yemeğinden 2 saat önce tüketin. İki ay sonucunda bu salatanın faydasını sizde görebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir