Denim Tarz Nedir?

 

Birçok yenilik içerikli moda stillerinin damga gibi her seneye vurması ile sokaklarda cümbüş halini alan bu tasarımlara farklı bir tarz olarak denim stili de ekleniyor. Western zamanları yaşatmaya özen göstermesinin yanında diğer birçok kumaş ile de harika uyumu yakalayarak alıcısının gözlerini ışıldatıyor.

denim kombin

denim kombin

Kotlar, ister gömlek ister pantolon ister ceket isterseniz de etek olarak her alanda kullanıma elverişlidir. Özellikle western çizgisini yaşamak istiyorsanız, kahverenginin tonlarını kullanmakla birlikte püsküllü malzemelere daha çok önem vermelisiniz. Sadece eski dönem tarzına bağlı kalmadan yeniliklere açık bir şekilde şort, mini etek ve kalem etek tarzı kombin modellerine yer verebilirsiniz.

denim kombinleri

denim kombinleri

Kombin İçeriğinde Denim Tarzı Aksesuarlar

 Giyim ile sınırlı kalmadan bu tarzı aksesuarlar ile de vurgulayabilirsiniz. Hem ayakkabılarda hem de çantalarda püskül ile kot kumaşların uyumu göze oldukça hoş görünüyor. Hatta 2015’in yazında sandalet modellerinde boncuktan çok püsküllerin güzelliği daha çok görülür bir hal aldı. Hem şıklığı hem zarafeti bir noktada buluşturan bu tarz kolye ve küpelerde de kendini gösteriyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir