Deri Ceket Kombinleri

Yaz mevsimi dışındaki her mevsimde rahatlıkla giyilebilen ve giyen kişiye her daim ayrı bir hava katan bazı kıyafetler vardır. İşte deri ceket tasarımları da bu kıyafetlerin başında gelir. Özellikle son yıllarda renk ve kalıp çeşitliliği bakımından oldukça zenginleşen bu ürünler, hem klasik hem de spor giyimde rahatlıkla kombinlenebiliyor.

deri ceket

deri ceket

Hem bayan hem de erken deri ceket modellerine baktığımız zaman, eskisi gibi sadece siyah, gri ya da kahve tonlarını görmüyoruz. Bunların yanı sıra artık kırmızı, yeşil ya da mavi tonlarında ve ara renklerde çok sayıda modeli bulma şansı var. Bir jean pantolonun üzerine giydiğiniz bir tişört bile bu ceketlerle kombin yapmak için yeterlidir. Tabii ki klasik giyimde de bu ceketleri rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

deri ceket kombini

deri ceket kombini

Bayan Deri Ceket Modelleri

Bazı bayanlar hiç tercih etmese de birçok bayan için deri ceketler adeta bir tutku haline gelmiş durumda. Çünkü bayan giyimin tabiatında olan ürün çeşitliliği sayesinde birçok kıyafetin üzerine deri mont kombinleri yapmak mümkün. Yalnızca kot pantolonlarla değil, kot eteklerle, şortlarla, hatta kumaş pantolon ve eteklerle de gayet şık deri ceket kombinleri oluşturmak mümkündür.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir