Dolabında Olması Gereken Kışlık Kıyafetler

Kış aylarının gelmesiyle birlikte yazlık kıyafetler raflardan kalkarken kışlıklarda bir bir yerini almaya başladı. Özellikle soğuk zamanlar için birebir olan kazaklar birbirinden renkli çeşitleri ile hanımların gözdesi olmaya yetiyor. Her insanın dolabında olması gereken kıyafetlerden biriside yukarda saydığım gibi kazaklar. Kış demek kar, yağmur ve soğuk demek. Hal böyle olunca yazın ince ve cıvıl cıvıl kıyafetlerine veda vakti geldi. Atkılar, şapkalar, kalın kazaklar ve çok sevilen çizmeler içerisinde şık görünmek sizin tercihlerinize bağlı!

Renkli Atkılar

Renkli Atkı ve Şapkalar

Renkli Atkı ve Şapkalar

Kış aylarını renklendirecek olan aksesuarlardan bir tanesi olan atkılar upuzun ve boyunluk modelleri ile aksesuar severlerin seçimlerini kolaylaştırıyor. Montunuzun, kazaklarınızın ve bluzlarınızın üzerine takabileceğiniz bu aksesuarlar farklı renk seçenekleri ile kullanım alternatifi sunuyor.

Her Mevsimin Vazgeçilmezi Tayt

Tayt Modelleri

Tayt Modelleri

Her mevsim hanımların giymekten bıkmadığı kıyafetlerden birisi olan taytlar uzun çizmeler ve kısa botlarla kombinlendiğinde fazlasıyla güzel bir görünüm sağlıyor.

Meşhur Kış Simgesi Kalın Kazak

Kışlık Kazak Modelleri

Kışlık Kazak Modelleri

Kışın vazgeçilmezi olan kalın kazaklar hem sıcak tutacak hem de sportif bir görüntü sergilemenizi sağlayacak!

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir