Düğün Arabası Nasıl Süslenir?

Evlilik hazırlığı yapan çiftler son olarak düğün arabası hazırlayabilmek için büyük bir telaş içerisinde olurlar. Hazırlıklar arabaların kurdele, çiçek, yazı ve resimler ile süslenmesi şeklinde yapılır. Araba süslemesi düğünün konseptine uygun olarak da düzenlenebilir.

Düğün Arabası Nasıl Süslenir?

Düğün Arabası Nasıl Süslenir?

 

Düğün arabalarının süslenmesi konusunda genel olarak çiftlerin ortak ilgi alanları, hobileri, tarzları ve kişisel tercihleri göz önünde bulundurulmalıdır. Düğünün mevcut bir konsepti var ise bu konsepte uygun bir düğün arabası da süslenebilir.

Düğün Arabasında Yapay Çiçek Kullanılır mı?

Arabayı her zaman sade süslemek ise oldukça önemlidir. Aşırı gösterişli süslemeler kullanmak ve ışıltılı renkleri aşırıya kaçacak şekilde kullanmak göz yorucu bir hava oluşturacaktır. Bu tür abartılı süslenmiş olan düğün arabaları ile fotoğraf çekildiği zaman gelin ve damat geri planda kalacaktır.

Yapay cansız çiçekler ile canlı çiçekler arasındaki fark gözle görülür bir biçimde olduğu için doğal ve canlı çiçeklerin kullanılması daha iyi olacaktır. Canlı çiçekler ile yapacağınız bir düğün arabası süsü daha ilgi çekici ve detaylı bir görünüme sahip olacaktır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir