Evlerde Doğal Taş Görünümlü Duvarlar

Son zamanlarda değişen birçok dekorasyon modası içinde yerini alan doğal taş görünümlü duvarlar özellikle farklı duvar kâğıtlarının hayatımıza girmesi ile arttı. Üç boyutlu olarak da rastlanan bu duvar kâğıtları hem odanıza derinlik hem de farklılık katıyor.  Özellikle oturma odası ve salon gibi mekânlarda tercih edilen doğal taş görünümlü duvar uygulaması odanın genel havasına uyumlu olarak seçiliyor.

duvar taşı

duvar taşı

Doğal Taş Görünümlü Duvar Kâğıdı Seçimi

Doğal taş görünümlü olan duvar kâğıdının kaplanacağı duvar genel olarak odak noktası olup bu alanda televizyon ya da şömine detayları yer alıyor. Son derece dikkat çekici olan bu tek duvar uygulamanız da üç boyutlu seçim yaparak mekânınızı daha geniş göstermenizde mümkün.

Oda içindeki genel havaya uyumlu olarak seçilmesi gereken doğal görünümlü duvar kâğıdı mobilyanız ile uyum içinde olması önemlidir.  Sıcak temalara sahip olan yer karosu ve mobilyalar arasında gene sıcak renklere sahip olan doğal taşlı duvar kâğıdı uygulaması tamamlayıcı olacaktır.

taş duvar

taş duvar

Bu sıcak tema içine aksesuar olarak da yerleştirebileceğiniz yeşillikli bir bitki tam bir doğa hissi yakalamanıza destek olabilir. Bunun yanı sıra beyazın hâkimiyetinin olduğu alanda de gri tonlara sahip olan doğal taş grubunun seçilmesi daha doğru olacaktır. Seçiminizi yaparken odanızda uygulama yapacağınız duvar ve çevresinin fotoğrafını çekmeniz farklı bir bakış açısı yakalamanız için destek olabilir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir