Elma Sirkesi Toniği

Cildiniz için doğal bir bakım ilacı arıyorsanız size elma sirkesi öneriyoruz. Elma sirkesi cilt için adeta bir mucize ilaç niteliğinde.

elma sirkesi

elma sirkesi

Tonik için bir ölçek sirke ve 2 ölçek suyu birbirine karıştırın. Oluşan bu toniği ister saçınızda ister cildinizde kullanabilirsiniz. Aşağıda elma sirkesi toniğinin sağladığı fayda ve yararlardan kısaca bahsetmek istedik.

Elma Sirkesinin Cilde Faydaları

Elma sirkesi sadece cilde değil aynı zamanda saçlara da büyük fayda sağlıyor. Kepekleri yok ediyor ve daha canlı ve parlak saçlara sahip oluyorsunuz.

sirke faydaları

sirke faydaları

Cildiniz de tonik olarak kullandığınızda ise cilt problemlerinden olan sivilce, akne, siğil ve saç derisinde oluşan kepekleri, böcek ısırıklıklarını engeller. Yani bu sorunları yaşıyorsanız size elma sirkesi kullanmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca elma sirkesi ile ne çok kuru ne de çok yağlı bir cildiniz olur. Ayrıca yazın karşımıza çıkacak olan güneş yanığı problemine karşı iyi gelir.

elma sirkesi nasıl yapılır

elma sirkesi nasıl yapılır

Bu saydıklarımız dışında birçok hastalık ve rahatsızlığa iyi gelen elma sirkesi insanlar için mucize bir nimet. Bu yüzden siz de faydalanmalısınız.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir