Gingnam Modasına Merhaba!

 

Modada geçmişin en tanıdık yüzü olan ve günümüzde tekrar elbiselerde görülen gingnam stili oldukça dikkat çekmeye başladı. Kareli desenlerin farklı renkler ile uyuşması sonunda mozaik görünüm ile ilgileri cezp ediyor. Özellikle eteklerde kullanımı yoğun olan bu desen kloş, A pile ve kalem eteklere çok yakışıyor.

stil

stil

Sadece eteklerde değil, ceket ve pantolonlarda hoş bir ambiyans oluşturuyor. İster dar, ister havuç model dilerseniz de İspanyol paça pantolonlarda şık ve ayrıcalıklı görünüm sizinle beraber olacak. Tesettürlü bayanlar için de harika kap modelleri ile beraber uyumu yakalayan gingnam stili 50’leri tekrar yaşamanızı sağlayacak. Bunun yanı sıra eğer boğucu bulursanız eşarplarınızda sade bir görünüm yakalayabilirsiniz.

moda

moda

Aksesuarlarda Gingnam Esintisi

 Aksesuarlarda özellikle görebileceğiniz bu stil şapka ve çoraplarda yeni tasarımları ile alıcısını buluşturuyor. Çılgın tarz severler için renkli çoraplar ve klasik tarz severler için siyah beyazın asil uyumu sizinle beraber oluyor. Hatta son dönemde ayakkabılarda görünen kare stili uzun bir süre boyunca ayakları süslemeye devam edecek gibi görünüyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir