Gerçek Aşkın 5 İşareti

Hayatın herkese göre bir anlamı vardır. Bu anlamlar, görecelidir ve kişiden kişiye göre değişir. Burada esas alınması gereken nüans, kişinin kendi öz mutluluğudur. Bu detayı hayatından yakalamayı başaran insan, bir adım öndedir. Daha pozitif bir ruh haline sahiptir ve bu şekilde sağlıklı bir yaşamı elde etmiş olur.

aşk

aşk

Hayatın Tek Gerçeği

Konumuz aslında net ancak biz biraz Anadolu tabiriyle çalıyı dolaştık. Efendim konumuz gerçek aşk, aşk insanın tüm hayati fonksiyonlarını etkiler. Aşk ile birlikte, farklı bir düzlem gelir insanın ayaklarının altına. Hele konu aşkın gerçekliği olursa, mesele daha da derinleşir. O tür durumları anlamak için, birkaç ipucu var aslında. Gelin şimdi bunlara bakalım.

gerçek aşk

gerçek aşk

Sevdiğiniz ve âşık olduğunuz kişiye karşı kendinizi her şeyden önce sorumlu hissedersiniz. Ona karşı bağlılığınızın düsturu budur. Hemen sonrasında ise, geleceğe yönelik planlar işin içerisine girer. Evlilik, aşkın gerçekliğinin çıktığı zirvedir. En önemli ipucu budur, kişi aşıksa, aşık olduğu kişiyle ciddi düşünür. Ciddiyet, sevgiden gelir, güvenden gelir ve derinlere doğru kök salar.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir