Kağıt Kalınlığında Oled Tv’ler

Teknoloji dünyasında her geçen gün yenilik tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Özellikle televizyon piyasasında öyle bir yenilik ortaya çıktı ki, görenler bu durumu şaşkınlıkla karşılıyor. Kağıt kadar ince televizyon üretin LG oled modeli ile sektöre damga vurmayı başardı.

oled

oled

Oled tv 2013 yılından itibaren Türkiye’deki tüketicilere sunulan bir televizyon grubu olsa da her yıl yeni özelliklerin eklenmesi ile televizyon sektörünün öncü modeli olmaya devam ediyor. Oled televizyonlar en büyük özelliği diğer LCD televizyonlarda olduğu gibi arka kısımlarında aydınlatma unsuru yoktur. Oled’te her piksel kendini aydınlatmaktadır. Her pikselin kendini aydınlatması nedeniyle sınırsız kontrast oranı oluşur. Aynı zamanda sonsuz tepkime süresi vardır.

Oled Tv’nin Özellikleri Nelerdir

Oled televizyon tüketicileri çerçevesinden değerlendirildiğinde görüntü, ses, dizayn, ve smart özelliği bu televizyonda yer alır. Görüntü noktasında dünyanın en iyi görüntü vardır. Ses sistemi ise çok üst düzeydedir. Sadece duvara uygulanan Oled 2,57 milimdir.

oled tv

oled tv

Smart güvenliği konusunda vebas 3,5 yazılım kullanılmıştır. Haziran ayında 65 ve 77 inç olarak satılacak televizyon fiyatları ise 65 inç’te 34.999 TL, 77 inç ise 100 bin olarak belirlendi. Kullanım ömrü uzun olan televizyonlar vereceği katkı fiyat ve performans şeklinde değerlendirilmelidir. Bayan tüketiciler kağıt kadar ince olan Oled Tv’nin dizayn anlamında şık olduğu evde ise çok estetik duracağını belirtmiştir. Bu da ortaya çıkan fikrin kadınlar tarafından pozitif olarak kabul gördüğünü göstermiştir.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir