Kısa Bot Kombini Nasıl Yapılır?

Yaz ayında kıyafetleri kombinleme yapmak daha kolay olurken kış ayında birçok kadın zor bir kombinleme ile baş başa kaldığı bir gerçek. Özellikle bot kullanıyorsanız bacak boyunuzu kesmemek ve sizi daha uzun göstermesi için elbette bazı püf noktalara iyice dikkat etmeli ve ona göre bir sitil ve tarz belirlemelisiniz. O halde kısa botların kombinleri nasıl yapılır gelin beraber görelim.

bot kombinleri

bot kombinleri

Bacak Boyuna Dikkat

Eğer çok kısa bir bayansanız zaten sizlere kısa botları pek öneremeyeceğiz. Genellikle bileğin biraz üstünde kesilen bu botlar kişiyi daha kısa gösteriyor. Sizin de boy sorununuz var ise ne kadar topuklu olursa olsun çok hoş bir görüntü elde etmek pek mümkün olmayacaktır.

Pantolon İle Kısa Bot Kombini

Eğer kısa botlarınızı pantolon ile giyecekseniz o halde boyunun çok kısa olmamasına dikkat ediniz. Mümkün olduğunca botlarınızı kapatmaya yönelik bir stil oluşturabilirsiniz. Kapri pantolonlar kısa bot ile kolay kolay kombin yapılmaz. Eğer boyunuz 1.75 ev üstü ise bu konuda daha esnek olabilirsiniz ama daha kısa bir boya sahipseniz kısa bot ile kısa pantolonu bizce unutun deriz.

kısa bot

kısa bot

Mini Etek İle Kısa Bot Kombini

Kısa bot en çok mini eteği sever. Bacak boyunuzun kesilmemesi için mini etek tam aranılan tarz olacaktır. Altına kalın bir opak çorap giyerek mini eteğinizin boyunu istediğiniz gibi kısa tutabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir